نوری: هدف از برگزاری کلاس‌های داوری توسعه قضاوت است
رئیس فدراسیون نجات غریق گفت: هدف از برگزاری کلاس‌های داوری توسعه داوری بی‌نیازی هیئت‌های استانی در بخش قضاوت و فنی در جهت برگزاری مسابقات استانی بوده است.

جناب آقای ایلخان نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در حاشیه برگزاری کلاس‌های داوری نجات غریق کشوری که در استان البرز برگزار و روز گذشته پایان یافت، گفت: با هماهنگی و درخواست هئیت‌های استانی نجات غریق، فدراسیون تصمیم گرفت که یک دوره کلاس داوری به مدت دو روز در استان البرز برگزار کند. این کلاسها در تاریخ 28 و 29 شهریور برگزار شد. 
وی گفت: هدف  از برگزاری این کلاس‌ها توسعه داوری در استان‌ها و بی‌نیازی  این هیئت‌ها در بخش قضاوت و فنی در جهت برگزاری مسابقات استانی بوده است.در این دوره تعداد زیادی از نجات غریقان از استان‌های مختلف کشور البرز، تهران، قزوین، مرکزی و… حضور داشتند. که حدودا 80 نفر هنرجو (نجات غریق  و قهرمانان ملی) از سراسر کشور در  این کلاس‌ها  شرکت و در بالاترین سطح داوری این کلاس‌ها برگزار شد. در مدت 2 روز برگزاری  این کلاس‌ها ما سعی کردیم از بهترین مدرسان کشور و قهرمانان که بالاترین کیفیت را دارند، استفاده کنیم.
وی گفت: یکی از اتفاقات خوبی که ما در فدراسیون پیش می‌بریم، بحث  آموزش نجات غریب در رده‌های پایه نوجوانان و جوانان است که برای اولین بار ما توانستیم  المپیاد نجات غریق رده‌های پایه کل کشور برای اولین بار در استان البرز برگزار کنیم.
وی در پایان گفت: جا دارد از اداره کل ورزش وبیژن پیریایی رئیس هیأت نجات غریق استان و دیگر مسئولان استانی که در برگزاری المپیاد نجات غریق سمینار استعدادیابی و کلاسهای داوری نهایت همکاری را با فدراسیون داشتند تشکر و قدردانی می‌کنم.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *